Wakacje naturystyczne, wakacje dla naturystów, urlop dla naturystów

Wakacje naturystyczne

Wakacje naturystyczne w Polsce nie są zbytnio popularną formą spędzania swojego wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie ma zwolenników takiego sposobu odpoczywania.

Wakacje dla naturystów to przede wszystkim wybrzeża. Tam możliwość zrzucenia swoich ubrań jest jak najbardziej uzasadniona. Wszyscy ci, którzy szukają miejsc, w których mogli by wystawić swoje ciało na działanie promieni słonecznych powinni udać się w miejsca, gdzie pogoda zawsze gwarantuje słońce i dość wysokie temperatury. Najlepszym wyborem zdaniem wielu nudystów są kraje wchodzące basenu morza śródziemnego. W Chorwacji, Hiszpanii oraz Grecji otwartych jest wiele plaż, które przeznaczone są dla ludzi, którzy uwielbiają chodzić w stroju Adama i Ewy. Przykładowo Chorwacja była pierwszym europejskich krajem, który zdecydował się na zalegalizowanie plaży naturystów. Obecnie w tym niewielkim kraju możemy skorzystać z kilku takich plaż, gdzie możemy czuć się swobodnie.

Na szczęście urlop dla naturystów nie musi się nam kojarzyć tylko i wyłącznie z wyjazdami za granicę. W naszym kraju również funkcjonuje kilka plaż, które przeznaczone są dla ludzi, którzy właśnie w taki sposób chcą spędzać swój wolny czas. Polskie plaże cieszą się zainteresowaniem z racji tego, że nie są one zbytnio oblegane i dlatego dają możliwość odpoczynku w sprzyjających warunkach.

Jeśli tylko chcemy to z pewnością uda nam się znaleźć miejsce, w którym będziemy mogli bez żadnego skrępowania spacerować oraz opalać się nago. Zarówno w kraju, jak i zagranicą miejsca, gdzie jest to możliwe czekają na nas z otwartymi ramionami.

Pożyczka na wymarzony wyjazd "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez BIK i zbędnych formalności .

10 komentarz

 1. Oczywiście, że jest jeden taki bardzo znany zwolennik naturyzmu w Polsce i nazywa się Gracjan Roztocki. Nie jestem tylko do końca przekonana czy to jego zamiłowanie do naturyzmu nie ma też czegoś wspólnego z pedofilią.

 2. Plaże dla naturystów istnieją od bardzo dawna, a nadal jednak często powodują zgorszenie wśród ludzi ktorzy nie mogą zrozumieć jak to można eksponować swoje ciało publicznie. Przecież to jest dla nich niemoralne.

  • Może ja nie jestem jakoś bardzo uprzedzona do naturystów. Lubią się opalać nago, bo uważają, że tak jest lepiej i wygodniej, ale dla mnie to jest jakaś forma ekshibicjonizmu a tacy ludzie jednak kojarzą mi się z jakimiś zaburzeniami seksualnymi.

 3. Nie sądzę, żeby ktoś w ogóle musiał wyjeżdżać daleko tylko po to, żeby się rozebrać na plaży. u nas w Polsce pełno takich typków łazi i to nie tylko na plazy ale również często spotyka się ich na mieście.

 4. A ja nie do końca rozumiem dlaczego publiczne obnażanie własnego ciała jest takie zabronione. Przecież każdy pod ubraniem jest nagi i takich stworzył przecież nas bóg, więc czemu zakazujemy pokazywania tego co natura stworzyła?

 5. Wydaje mi się, że takie dewiacje seksualne to powinny być zabronione u nas w kraju. O co tu w tym naturyzmie tak naprawdę chodzi? Podnieca ich to że chodzą goli po plaży czy gdziekolwiek indziej?

 6. Jest w Polsce kilka takich miejsc o których wiedzą tylko zainteresowani naturyści gdzie wszyscy z tym zamiłowaniem spotykają się i moga sobie tam w swobodnie i do woli używać swojej pasji jaką jest eksponowanie nagiego swojego ciała.

  • Szkoda, że nie napiszesz gdzie są takie miejsca, bo chętnie bym tam pojechał i popodglądał gołe laski. Myślę, że nie byłoby to nic złego skoro one same chcą pokazywać swoje ciała obcym. Zrobiłbym im tylko przysługę przyglądając im się.

   • Muszę cię rozczarować bo niestety na takich spotkaniach naturystów nadal większość to chłopy. Kobitek jest jednak mniej . No i co byś wtedy zrobił gdyby przed nosem przeszedł ci taki roznegliżowany Gracek Roztocki?

 7. Ciekawe dlaczego kobitek naturystek jest zdecydowanie mniej. Czy tylko faceci mają takie rozbudzone libido, że muszą się podniecać eksponowaniem swojego nagiego często bardzo mało atrakcyjnego ciała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>