Wakacje na statku, wakacyjny rejs, urlop na statku

Wakacje na statku

Wakacje na statku wycieczkowym to doskonały wybór, który pozwala nam na pogodzenie oczekiwań wszystkich członków rodziny. Jest kilka argumentów, które mogą nas przekonać do tego, że warto skorzystać właśnie z takiej opcji.

Wakacyjny rejs przekonuje nas do siebie przede wszystkim luksusem, który będzie panował na pokładzie. Statki to imponujące konstrukcje, które mogą zrobić wrażenie praktycznie na każdym, kto pierwszy raz będzie miał z nimi bezpośrednią styczność. Podróż statkiem może być znakomitą szansą na przeżycie niezapomnianej przygody, która może się już nigdy więcej nie powtórzyć.

Wakacje na statku oferują nam dodatkowe atrakcje, o których nie można zapomnieć. Chodzi mianowicie o zwiedzanie nadmorskich miast, które znajdują się na trasie rejsu. Wybór takiej formy spędzania swojego urlopu jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w krótkim terminie chcą poznać jak najwięcej nowych miejscowości. Poznawanie nowych ludzi oraz podziwianie budynków charakterystycznych dla przybrzeżnych miast będzie ciekawym doświadczeniem, którym można będzie się pochwalić swoim znajomym.

Urlop na statku z pewnością będą dość nieszablonowym rozwiązaniem, które może nam przynieść wiele emocji. Rejsy po Morzu Śródziemnym odbywają się regularnie i zawsze charakteryzują się mocą wrażeń estetycznych, które zyskamy podziwiając kolejne miasta portowe, do których będziemy mogli zawinąć podczas krótkich, ale za to regularnych postojów. To forma zwiedzania, którą można polubić ze względu na spokój oraz piękną pogodę, która zawsze panuje w tym regionie Europy.

Potrzebujesz pożyczki na wyjazd ? "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez BIK i zbędnych dokumentów .

8 komentarz

  1. Ja nie mogę spędzać wakacji na statu bo mam chorobę morską i ona objawia się nie tylko podczas sztormu a w zasadzie to przez cały czas trwania rejsu. Próbowałem już nie raz takiej formy i z lekami i bez leków i nic to nie dawało.

  2. „Podróż statkiem może być znakomitą szansą na przeżycie niezapomnianej przygody, która może się już nigdy więcej nie powtórzyć.” – to zdanie jakoś bardzo natchnęło mnie na wspomnienie o historycznym Titanicu :)

  3. Taki rejs oferowany jest po Nilu w Egipcie. Wycieczka polega na tym , że płynie się statkiem po Nilu i co jakiś czas wysiada by zwiedzać nadmorskie miejscowości. Na statku się spi i spożywa posiłki a reszta to tylko same atrakcje.

    • Byłam na takim rejsie i muszę przyznać, że to były niezapomniane wakacje. Inaczej niż w kilkugwiazdkowym hotelu gdzie codziennie praktycznie było to samo. a tutaj codziennie działo się co innego.

  4. Rejsy statkiem to jednak wyprawy jedynie dla ludzi bez problemów lokomocyjnych. Ja kiedyś zabrałem na taki rejs żonę o której nie wiedziałem niestety wcześniej, że ma takie problemy, to żałowałem potem tego przez bardzo długi czas.

  5. Wakacje na statku spędziłam podczas 5 rocznicy ślubu z mężem i dziećmi. Było cudownie i ciekawie zarazem. Nie nudziliśmy się tam ani jednego dnia. Bardzo wszystkim polecam takie wakacje na statku.

  6. Taki rejs to jest naprawdę bardzo luksusowa wyprawa. Nie mówiąc już w ogóle o samym środku transportu który sam w sobie jest bardzo luksusowy ale również cena takiej wycieczki jest tym bardziej luksusowa.

  7. Kiedyś uzbieram sobie na takie wakacje na statku i wybierzemy się tam razem z córką i będziemy się świetnie bawić. Kiedy to nastąpi to nie wiem, ale moim marzeniem jest to, żęby było to naprawdę bardzo niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>