http://infowakacje24.pl/wp-admin/post-new.php

Wakacje last minute

Jeśli ktoś kiedykolwiek planował wyjazd w egzotyczne miejsce, ten na pewno wie, że nie łatwo jest znaleźć korzystną cenowo ofertę, szczególnie jeśli nasz urlop mamy zaplanowany w szczycie sezonu. Im wyższy standard hotelu, bogatszy pakiet wycieczek i wyżywienia oraz więcej atrakcji, tym bardziej oczywiście cena szybuje w górę.

Dla osób szukających oszczędności często kuszące wydają się oferty najtańsze, gdzie opłacamy na przykład jedynie przelot i zakwaterowanie w podrzędnym hotelu. Ta metoda może jednak okazać się zgubna, ponieważ na miejscu często okazuje się, ze aby spędzić ten tydzień lub dwa urlopu w przyzwoitych warunkach, musimy za sporo rzeczy dopłacać na miejscu, nie zdajemy sobie sprawy również, że w popularnych kurortach, nawet w spożywczych sklepach ceny są zawyżone i za samodzielne wyżywienie możemy słono przepłacić. Do tego dochodzi jeszcze problem niezbyt korzystnego przeliczania walut miejscowych na dolary czy euro, którymi będziemy dysponować.

Czy zatem mając skromniejszy budżet musimy rezygnować z egzotyki? Absolutnie nie! Wystarczy, że termin swojego urlopu zaplanujemy dość elastycznie i będziemy śledzić na bieżąco oferty biur podróży. Możemy trafić na okazję last minute, czyli ofertę sprzedawaną praktycznie po kosztach, na dwa – trzy dni przed wylotem. Takie oferty często są dostępne jedynie dla kilku osób, gdyż pojawiają się na skutek rezygnacji jakiegoś uczestnika tuż przed wyjazdem lub wtedy, kiedy w standardowej cenie wszystkie zarezerwowane przez biuro podróży miejsca na dany turnus nie zostaną wyprzedane.

 

Pieniądze na wymarzone wakacje "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez biku i zbędnych dokumentów .

10 komentarz

 1. Zgadzam się, ze nie ma co patrzeć na najtańsze oferty w podrzędnych hotelach, nie tylko ze względu na komfort ale także na nasze bezpieczeństwo. W krajach arabskich teraz często są zamieszki i najlepiej chronione na pewno są droższe kurorty.

  • Cóż, oczywiście że nie ma potrzeby przepłacać za wakacje w hotelowym kurorcie, ale jeśli nie mamy zamiaru dużo zwiedzać tylko chcemy powylegiwać się przy hotelowym basenie, to naprawdę lepiej jest skorzystać z opcji all inclusive gdzie w cenę wliczone są posiłki i napoje.

 2. W tym roku u nas krucho z kasą ale trudno jest zrezygnować z planów urlopowych, skoro cały rok się czeka na ten jeden wymarzony tydzień egzotycznych wakacji. Aby się jakoś finansowo poratować mam zamiar skorzystać z pozyczkadlazadluzonych.info bo mam już pożyczkę hipoteczną i to chyba jedyne dobre rozwiązanie. Jak sądzicie?

 3. Mój znajomy ostatnio wybrał się właśnie tak na ostatnią chwilę do Egiptu na nurkowanie. Wrócił opalony i szczęśliwy a mu w biurze mu wszyscy zazdrościmy, bo kazdy tylko patrzy na swój kredyt mieszkaniowy i nawet nie myśli o wakacjach.

 4. Kredyt na mieszkanie wcale nie wyklucza wakacyjnych wyjazdów! Jeśli masz za dużą ratę to skorzystaj z konsolidacyjnej pożyczki dla zadłużonych i dzięki temu odżyjesz. kiedy będziesz jeździł na wakacje, na emeryturze?

 5. Łatwo powiedzieć, ale ja się na pożyczkach na przyklad kompletnie nie znam. To znaczy nie znałem, bo teraz już nawet nie muszę, zadzwoniłem do doradcy pożyczkowego pod 22 266 86 86 i wszystko mi ten człowiek wyjaśnił.

 6. Niestety jeszcze długo nie pojadę na taką wycieczkę, bo moje zadłużenie raczej na to nie pozwoli. Kto miał kiedyś za dużo pożyczek w jednym czasie, ten wie o czym mówię. Poważnie zastanawiam sie nad konsolidacją, znalazłem ofertę na pozyczkadlazadluzonych.info

 7. Uwielbiam wylegiwać się w słońcu, takie wakacje w ciepłych krajach to dla mnie absolutna konieczność w każde lato. Mogę nie mieć gotówki ale i tak zawsze znajdę jakiś sposób aby pojechać.

 8. Właśnie widziałem podobną reklamę w telewizji odnośnie takiego wyjazdu na słoneczne wybrzeże i postanowiłem zabrać rodzinke na takie wakacje, w końcu raz się żyje! Nie mam tyle gotówki, więc już dzwoniłem pod 32 445 75 17 o mojego doradcy pożyczkowego, może jak już będę miał kasę w garści to uda mi się coś wynaleźć tańszego?

 9. Moja koleżanka co roku bierze pożyczkę i jedzie albo do Egiptu albo do Turcji. W ten sposób spędzila już kilka urlopów i za każdym razem jest zadowolona i z utęsknieniem czeka na kolejną wyprawę. W ciągu roku pożyczkę spłaca, więc nawet nie musi specjalnie wcześniej się przygotowywać finansowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>