urlop nad morzem, urlop w polsce, wakacje rodzinne, wakacje z psem

Urlop nad jeziorem

Zastanawiasz się, gdzie spędzić urlop nad jeziorem? Doskonałym miejscem na taki wypoczynek jest Krzynia. Ta niewielka osada położona jest w województwie pomorskim w gminie Dębnica Kaszubska. Znajdujące się tu jezioro Krzynia jest dużym zbiornikiem retencyjnym, położonym wśród przepięknych lasów Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Jezioro ma powierzchnię aż 7 hektarów, a dzięki jego przepływowemu charakterowi jest bardzo czyste i zamieszkałe przez wiele gatunków ryb. Z pewnością można tu spędzić naprawdę udany i przy tym niedrogi urlop w Polsce.

W Krzyni znajduje się rozbudowana baza turystyczna, zapewniająca sporo atrakcji. Przede wszystkim jest to jednak miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a także czystego powietrza. Otaczające jezioro lasy sosnowo-świerkowe zapewniają wspaniały zapach, a wytwarzane przez nie olejki eteryczne fantastycznie wpływają na samopoczucie i zdrowie wypoczywających osób. Warto wybrać się tu na wakacje rodzinne, ponieważ jezioro jest przy brzegach płytkie i ma wiele piaszczystych plaż oraz zacisznych zatoczek.

Do dyspozycji turystów są nie tylko liczne ośrodki wypoczynkowe, ale także pola namiotowe, czy wypożyczalnie sprzętu wodnego. Do Krzyni można się także wybrać na wakacje z psem, choć oczywiście trzeba pamiętać o zabraniu smyczy. Miejsc na spacery jest tu mnóstwo, a na uwagę zasługuje zwłaszcza elektrownia wodna, która została wybudowana w latach 1925-1926 i oddana do użytku 27 sierpnia 1926 roku. Elektrownia znajduje się na „Szlaku elektrowni wodnych” i stanowi niezwykle efektowny element lokalnego krajobrazu.

 

Potrzebujesz pożyczki na wyjazd ? "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez biku i zbędnych formalności .

10 komentarz

  1. Nie każdego z nas stać jest na to by wyjechać na tygodniowy urlop za granice , dlatego szukamy jakiś rozwiązań , np. jednodniowy wypad nad jezioro , czy gdziekolwiek , w sumie dużo nie kosztuje nas taki wypad , a można spędzić miło czas.

  2. Wydawać by się mogło , a niby dużo nie kosztuje taki wypad nad jeziorko , czy po prostu za miasto , ale w sumie trzeba liczyć się z tym , że i paliwo i jakieś jedzenie to się nazbiera.

  3. A tam marudzicie , jak już nie stać was na drogie zagraniczne wakacje , to chyba lepiej spędzić miło czas nad jakimś jeziorkiem niż siedzieć jak zwykle w domu i nudzić się , prawda ?

  4. Co jak co , ale ja tam nie narzekam na to , że nie mam kasy na wakacje , jak będę potrzebowała to po prostu postaram się o : pomocnapozyczka.pl i już , jak dla mnie pożyczka będzie dobrym rozwiązaniem z tej sytuacji.

  5. Wcale nie trzeba planować nie wiadomo gdzie wakacji by spędzić miło czas , to od nas zależy co wymyślmy i jak zaplanujemy sobie czas wolny . ; d

  6. Wiedząc , że nie stać nas na urlop , można przemyśleć fakt , iż na wakacje można udać się tez w innym terminie , czasami można trafić fantastyczne okazje last minute po za terminem .

  7. Hej wam widzę , że rozmawiacie na temat wakacji , ja to jestem za tym , że jak ktoś chce i jest w stanie spłacić pożyczkę , to niech z niej skorzysta i wie , że pożyczka ta pozwoli mu na całkiem udany urlop to czemu nie , od tego pożyczki są by z nich korzystać.

  8. No w sumie o i tak jest , że jak wybierzemy jakąś dobrą instytucję , która cieszy się zainteresowaniem i jest skuteczna to łatwiej nam jest się przekonać do pożyczek.

  9. W sumie to jest i tak , że nie każdego tez kręcą wakacje za granice , jest dużo osób , które wola spędzić miło czas nad jeziorkiem i już maja z takiego wypadu dużą satysfakcję .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>