Romantyczne wakacje, urlop dla zakochanych, wakacje dla zakochanych

Romantyczne wakacje

Romantyczne wakacje tylko dla dwoje- o takim wyjeździe mary nie jedna zakochana para, która pragnie spędzić ze sobą niezapomniane chwile. Urlop dla zakochanych mimo wszystko warto zaplanować zdecydowanie wcześniej, ponieważ miejsca, które najbardziej podobają się zakochanym bardzo często są rezerwowane kilka miesięcy do przodu.

Dokąd udać się, by spędzić czas w romantycznej atmosferze? Jest kilka miejsc, które jednoznacznie kojarzą się z miłością. Dla wielu takim miejscem jest Paryż. Miasto sztuki, artystów oraz pięknych krajobrazów tworzy idealny klimat dla par, które mogą spacerować w tak romantycznych sceneriach paryskich uliczek. Kolejnym miastem, które kojarzone jest przede wszystkim z zakochanymi jest Werona. Fanom literatury musi się ono kojarzyć z dziełem Szekspira „Romeo i Julia”. Obecnie miejsca, w których toczyła się akcja tego dramatu są udostępniane turystom. Można więc poczuć klimat wielkiej miłości na własnej skórze.

Wakacje dla zakochanych możemy zorganizować zdecydowanie bliżej polskiej granicy. Miastem, które może dać nam wiele radości i zapewnić romantyczny klimat jest niewątpliwie Praga. To miasto, w którym nie brakuje urokliwych kawiarenek oraz zabytkowych mostów może wprawić nas w dobrym nastrój. Praga to idealne miejsce na miłe kolacje w eleganckich restauracjach przy odpowiedniej muzyce.

Każda zakochana para nie będzie miała problemów ze znalezieniem interesującego miasta, w którym można miło spędzić czas we dwoje. Wystarczy tylko wykazać się inicjatywą i często kreatywnością, która w tym przypadku odgrywa bardzo duże znaczenie.

 

Gotówka na wymarzone wakacje "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większej pożyczki skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Atrakcyjne oprocentowanie, uproszczone procedury, bez BIK i zbędnych formalności .

8 komentarz

  1. Najfajniejsze wakacje tak zwane „we dwoje” spędziłam ze swoim już mężem podczas naszej podróży poślubnej do Grecji. To były najbardziej romantyczne wakacje jakie znam. Później to już nie było tak bardzo kolorowo.

  2. Jak długo zyję to do tej pory nigdy nie pojechałem jeszcze do Paryża. Według mnie to duży błąd, ale jak tak wszyscy mówią o Paryżu, że to takie romantyczne jest miejsce to chciałbym wyjechać tam ze swoją drugą połówką, ale takiej na razie nie posiadam.

  3. Wydaje mi się, że we Włoszech bardziej niż Werona romantycznym miejscem jest Wenecja. Tam naprawdę jest klimat i czuć unoszącą się miłość w powietrzu na kilometr. Ciasne uliczki, gondole, no czego chcieć więcej.

  4. Praga? Pierwsze słyszę, żeby to było takie romantyczne miejsce. Raczej nie bardzo mi sie kojarzy w ten sposób. Oczywiście, miasteczko przepiękne, ale czy ja wiem czy wystarczy mu do tego, żęby nazywać je romantycznym?

  5. Zbliżają się walentynki a ja już wiem, że mój chłopak zamierza zabrać mnie w tym dniu na kolację do Paryża. Jestem tym tak bardzo podekscytowana, że nie moge przestać o tym myśleć. Powiedziałam to już wszystkim swoim koleżankom.

  6. Mnie Praga kojarzy się tylko z jednym zdarzeniem, podczas to którego moja dziewczyna zrobiła mi ogromną scenę zazdrości, potem była ogromna kłótnia a na końcu wielkie zerwanie. Do domu wróciliśmy osobno.

  7. Ale w Polsce też może być pełno romantycznych miejsc i nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby takie miejsca znaleźć. Powiedzmy na przykład takie Karków, który jest niewiarygodnie romantycznym miejscem.

    • Zdecydowanie się zgadzam. Polskie miasta, ba, a nawet nieraz niektóre wsie są tak urokliwe że sprawiają iż aura romabntyzmu jest w nich większa niż na przykład w takim bardzo zabrudzonym Paryżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>