Warunki narciarskie, Warunki w Tatrach, Oznaczenie tras narciarskich, Pogoda w górach

Nowoczesny sprzęt narciarski

Trudno przecenić zalety szusowania po ośnieżonych górskich stokach. Można dzięki temu nie tylko zadbać o swoją kondycję, ale także poprawić odporność i przede wszystko zyskać fantastyczny humor. Wysiłek fizyczny w połączeniu z przepięknymi widokami oraz krystalicznie czystym powietrzem to bez wątpienia doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Oczywiście trudno jeździć bez odpowiedniego wyposażenia, dlatego koniecznie trzeba zaopatrzyć się w sprzęt narciarski. Niestety jest on dość drogi, ale w tym przypadku cena ściśle wiąże się z jakością, więc nie warto oszczędzać.

Na rynku sprzętu narciarskiego co roku pojawiają się różnego rodzaju nowości. Najlepiej jednak raz zainwestować w lepszy jakościowo sprzęt, aby mieć pewność, że posłuży przynajmniej kilka sezonów. Wybierając narty trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na ich konstrukcję. Istotne znaczenie ma zwłaszcza długość nart, które nie powinny być zbyt krótkie. Doskonałym rozwiązaniem są tzw. narty allroundowe, które przeznaczone są zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z nartami, jak i tych bardziej zaawansowanych. Sprawdzają się one głównie na wyznaczonych trasach, ponieważ maja dość wąską talię. Poza trasami lepiej sprawdzą się narty o typie all mountain, które są nieco stabilniejsze i szersze, więc nie zapadają się w śniegu.

Niestety zakup sprzętu to dość duży wydatek, dlatego warto na ten cel zaciągnąć pożyczkę. Dzięki dodatkowym pieniądzom nie trzeba będzie oszczędzać, a zakupione narty, czy inne elementy wyposażenia z pewnością sprawdzą się w praktyce.

 

Pieniądze na wymarzony wyjazd "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większej pożyczki skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez biku i zbędnych dokumentów .

5 komentarz

  1. Na nartach zamierzam zacząć dopiero jeździć w tym roku i poszukuję właśnie sprzętu specjalnie dla mnie. Jednak ceny mnie po prostu zabijają. Czytając opinie na forum, i teraz czytając artykuł sądzę że narty allround będą dla mnie najlepsze. Tylko czy brać na taki cel pożyczkę gotówkową? Opłaca się?

    • Olu, sądzę, że te narty są warte tego, żeby wziąść na nie pożyczkę gotówkową. Ceny nie są aż tak wygórowane a ty możesz tylko wypełnić wniosek online tutaj pozyczkagotowkowa.info/formularz/45/ i poczekać, aż ktoś do ciebie oddzwoni. A co do nart to jestem zapalonym narciarzem i jeżdże od dzieciństwa. Ja preferuję narty biegowe.

  2. Ja uwielbiam szybkie jazdy, więc ja preferuję narty typu race. Kupiłem je za niecałe 600 złoty, wziąłem nie wielką pożyczkę gotówkową na nie i mi się przydało to. Teraz co roku jeżdżę do Zakopanego.

  3. Ja wolę zdecydowanie narty biegowe i pożyczka gotówkowa zupełnie nie była mi potrzebna bo nie były właściwie drogie. Czytałam na forum opinie, że to jedne z tańszych nart. Jestem z nich zadowolona.

  4. Narty allroundowe są najbezpieczniejsze dla nowicjuszy i dlatego cała moja rodzina je posiada. Zaczynamy dopiero przygodę z nartami i w tym roku zaczynamy poraz pierwszy. Zakupu dokonałam niedawno i jestem zadowolona. Jednak koszty były naprawdę spore. Pożyczka gotókowa była na dobrych warunkach i z niej skorzystałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>