Biskupin

Karczma Biskupińska

Karczma Biskupińska to uroczy zajazd w Biskupinie, który posiada kompleksową ofertę gastronomiczną, dydaktyczną, rekreacyjną i noclegową. Zajazd mieści się bardzo blisko Muzeum Archeologicznego w Biskupinie.

Karczma Biskupińska

Biskupin to niezwykłe miejsce na mapie Polskich atrakcji, gdzie można zobaczyć bardzo ciekawe miejsca i wiele atrakcji. Opinie turystów potwierdzają, że Biskupin to idealne miejsce dla wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych oraz jest to świetne miejsce dla rodzinnych wyjazdów weekendowych. W szczególności interesujące są to Rezerwat Archeologiczny w Biskupinie oraz w okolicznych miejscowościach Żnińska Kolej Powiatowa, rejs statkiem po Jeziorze Biskupińskim, Park Dinozaurów w Rogowie, skansen miniatur, kościół farny, modrzewiowy kościół św. Mikołaja 1674r. w Gąsawie z unikatowymi malowidłami ściennymi, muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie, gotycka wieża ratuszowa z XV wieku, muzeum Sztuki Sakralnej w Żninie, muzeum im. Dzieci Wrzesińskich, sanktuarium Maryjne w Licheniu, zespół Pałacowo – Parkowy w Lubostroniu, muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz Muzeum Archidiecezjalne i Katedra w Gnieźnie, Marcinkowo Górne, czyli miejsce śmierci Leszka Białego i wiele innych.

Plac zabaw karczma biskupińska

Biskupin to idealne miejsce dla wycieczek szkolnych, imprez i spotkań firmowych, a także rodzinnych wyjazdów weekendowych. Serdecznie zapraszamy do Biskupina. Na miejscu można znaleźć kompleksową bazę noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną.

Pieniądze na wymarzone wakacje "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większej pożyczki skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Atrakcyjne oprocentowanie, uproszczone procedury, bez BIK i zbędnych dokumentów .

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>