Wakacje z dzieckiem, rodzinne wakacje nad morzem, wakacje rodziny z dziećmi, wakacje z dziećmi

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Wielu rodziców zastanawia się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje z dzieckiem. Sporo zależy oczywiście od zasobności naszego portfela oraz wieku pociech, ale na pewno jednym z najbardziej polecanych i sprawdzonych kierunków jest polskie morze. Piaszczyste plaże i możliwość kąpieli w morzu, to prawdziwa frajda dla każdego dziecka. Właśnie z tego powodu rodzinne wakacje nad morzem zazwyczaj spędzamy głównie na plaży, z małymi przerwami na posiłki. Gdzie jednak wybrać się, aby nasze pociechy mogły spędzić naprawdę wyjątkowe wakacje?

Miejscowością, którą warto odwiedzić jest Łeba. Jest to typowo nadmorskie miasteczko, które zapewnia wiele rozrywek rodzinom z dziećmi. Oprócz plaży i możliwości popłynięcia w rejs statkiem, czy kutrem, znajduje się tu także ogromny Park Dinozaurów. Na jego zwiedzanie najlepiej jest poświęcić cały dzień, aby maluchy nie zmęczyły się zbyt szybko. Poza tym w Łebie jest również dom do góry nogami – dla dzieci to bardzo ciekawe doświadczenie. Natomiast tuż przed miastem, w miejscowości Sarbsk, znajduje się Sea Park, który bardzo chętnie odwiedzają nie tylko w wakacje rodziny z dziećmi. Naturalnej wielkości makieta kałamarnicy olbrzymiej, czy rekina wielorybiego z pewnością zrobią na dzieciach wielkie wrażenie.

Kolejną nadmorską miejscowością, w której warto spędzić wakacje z dziećmi jest Darłowo. Znajdujący się tu nowoczesny Aquapark, to gwarancja udanej zabawy nawet w pochmurne dni. Ponadto co roku w Darłowie odbywa się Zlot Pojazdów Militarnych, podczas którego można przejechać się czołgiem, wozem pancernym, a nawet odbyć „lot patrolowy” samolotem.

 

Pożyczka na wymarzone wakacje "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większej pożyczki skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez BIK i zbędnych dokumentów .

9 komentarz

  1. Moja rodzina zawsze na wakacje wybiera się w nasze jedno jedyne ale bardzo ulubione miejsce. Mazury. W polsce, ale jest tam nasz domek letniskowy przy jeziorze i niczego tak naprawdę więcej nam nie potrzeba.

  2. My z kolei wybieramy co wakacje różne miejsca a odbywa się to poprzez losowanie. Wrzucamy do kubełka karteczki z nazwami miejsc do których chcielibyśmy pojechaća jeszcze tam nie byliśmy i losujemy.

  3. W dzieciństwie prawie wszystkie moje wakacje spędzałam na kolonach w Łebie. Jednak wtedy kiedy tam byłam, to nie było tam jeszcze jakiegoś parku dinozaurów. Raczej oprócz plaży i dużej ilości sklepików to nie było tam żadnych innych większych atrakcji.

  4. Tyle tych atrakcji dla dzieci w Łebie i okolicach na pewno teraz przyciąga rodziny z dziećmi. Kiedyś Łeba to była taka mała dziura i niewiele było takich ciekawych i atrakcynych miejsc do zwiedzania. Nawet nie było amfiteatru

  5. Od Łeby wolę zdecydowanie Ustkę. Jastrzębia Góra też w sumie może być. Ostatbnio byłam też w Świnoujściu i tu chyba najbardziej mi się podobało. Wiele miejsc do zwiedzania i generalnie bardzo klimatyczne miejsce.

  6. Ciekawi mnie kiedy konkretnie jest ten zlot wozów pancernych w darłowie, bo ja już tam byłem 5 razy na wakacjach i za każdym razem nic takiego się nie wydarzyło, no a chętnie pooglądałbym sobie takie wózki.

  7. Nasze polskie morze jest piękne, ale niestety pogody to my tam nad nim raczej nie mamy dobrej. Dlatego taki wyjazd z dziećmi nad może nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, bo jak dzieci przez półwyjazdu mają przesiedzieć w domkach bo ciągle pada, to raczej to nie jest dobre wyjście.

  8. Ja jeżdżę z moimi dziećmi przynajmniej raz w roku i to najlepiej we wrześniu lub październiku na łikend nad morze. Wtedy sobie wdychają tyle jodu ile im potrzeba aby zaspokoić tą dawkę na resztę całego roku.

    • Ja wolę zamiast takiego krótkiego weekendu wysłać dzieci jesienią na zieloną szkołę.Taki dłuższy wyjazd o wiele więcej będzie dla nich korzystny niż 3 dniowy pobyt.Tym bardziej, że najlepiej to trafić na sztorm nad morzem żeby czerpać z niego najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>