ferie zimowe w górach dla dzieci,ferie w zakopanem, ferie w polsce

Ferie zimowe w górach

Polskie góry zimą przeżywają prawdziwe oblężenie i nie ma się czemu dziwić. Nie dość, że są piękne, to jeszcze pozwalają na aktywne spędzenie czasu. Wielu rodziców decyduje się na wysłanie dziecka na ferie właśnie w góry. To doskonały pomysł, dzięki któremu pociecha nie tylko pozna nowych przyjaciół, ale również zdobędzie wiele nowych umiejętności i przede wszystkim pooddycha świeżym górskim powietrzem. Dzięki temu dziecko z pewnością będzie zdrowsze i bardziej odporne na czyhające wszędzie bakterie i wirusy.

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się oczywiście ferie w zakopanem. Obecnie miasteczko to ma bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną i zapewnia wypoczywającym mnóstwo atrakcji. Nawet przy złej pogodzie w Zakopanem nie można się nudzić, dlatego to właśnie tam organizowanych jest najwięcej różnego rodzaju kolonii i obozów. Warto wybrać się tam również całą rodziną, aby móc wspólnie spędzić wspaniałe chwile na ośnieżonych stokach i zwiedzić największe atrakcje turystyczne.

Zakopane to stolica sportów zimowych, ale ferie w polsce można spędzić także w innych miejscach. Doskonałym pomysłem jest wyjazd w Karkonosze, gdzie znajduje się mnóstwo znanych miejscowości turystycznych, jak chociażby Szklarska Poręba, czy Karpacz. Warto wybrać się również w Bieszczady. Niestety taki wyjazd sporo kosztuje i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Można przecież zaciągnąć pożyczkę i spełnić marzenia swojego dziecka oraz rodziny. Takie rozwiązanie sprawdza się tylko wtedy, gdy wybierzemy najbardziej korzystną ofertę.

Pieniądze na wymarzony wyjazd "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większej pożyczki skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Niskie oprocentowanie, uproszczone procedury, bez biku i zbędnych dokumentów .

5 komentarz

  1. Mojego syna posyłamy z mężem na ferie w góry odkąd skończył 9 lat. Jeździ na kolonie z fajnymi opiekunami do Karpacza i jest zawsze zadowolony. Fakt cały wyjazd kosztuje sporo, jednak stać nas na to. Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła na ten cel wziąć pożyczkę gotówkową. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy to po prostu dziecko zostaje w domu, po co zaraz się zadłużać?

    • Ja jednak uważam, że warto jednak sięgnąć po taką pożyczkę gotówkową, żeby mieć świadomość, że dziecko jest po prostu szczęśliwe i wraca z tych ferii zadowolone. A taka pożyczka wcale nie musi mieć drogie oprocentowanie. Wystarczy zadzwonić do jakiegoś doradcy finansowego, który pomoże nam wybrac odpowiednią ofertę. A Zakopane polecam z całego serca.

  2. Moja opinia jest taka jak Pauliny, że warto zrobić wszystko, żeby zobaczyć, że twoje dziecko jest szczęśliwe mogac jechać. Kredyty nie są teraz na dowolny cel np. wcale takie drogie, więc to naprawdę nie jest zły pomysł, żeby odwiedzić któryś bank w Polsce lub instytucję pozabankową.

  3. Moje dziecko lubi spędzać feir aktywnie i sportowo, więc Zakopae i góry jak najbardziej. Kolonie do tanich nie należą, lecz długo szukałam na forum pożyczkowym opinii, jaki kredyt wybrać i trafiłam na wniosek pozyczkagotowkowa.info/formularz/45/ który po zastanowieniu wypełniłam i jestem zadowolona i spokojna, ze moje dziecko na tegoroczne ferie również pojedzie.

  4. Przesada. Kiedyś dzieciaki siedziały w domu w ferie i bawiły się na najbliższej górce. Co to za pomysły, żeby na ferie się zapożyczać? Wiem, że świat idzie do przodu ale pożyczka gotówkowa, tylko po to, żeby syn czy córka byli szczęśliwi? Dla mnie nie mieście się to w głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>