dubaj

Dubaj nie tylko dla bogaczy

Z czym kojarzy się arabskie miejsce na mapie? Na pewno każdy z nas omija je jeśli chodzi o wakacje. Takie rozwiązanie wydaje nam się zbyt drogie i ekskluzywne, aby było nas na nie stać. Zobaczmy zatem jak możemy sobie poradzić ze zorganizowaniem takowych wczasów. Przede wszystkim Dubaj to nie tylko centrum handlowe i masa piasku. To bardzo ciekawe połączenie arabskiej kultury, światowej nowoczesności i innowacyjnych rozwiązań w dość zamkniętym obszarze. Na ulicy spotkamy ciekawe usługi, wielbłądy, nowe samochody i ciekawe budynki. Sama architektura zasługuje na uwagę.

Ale co dalej? Największe wrażania wzbudza hotel Burj Al Arab. Niewątpliwie jest to najciekawsze budowla w tym mieście. Hotel ten powstał na specjalne zamówienie, a jego wykończenia nie widać z daleka. Jedna ściana hotelu skonstruowana jest z materiału, który przypomina żagiel, podobnie jak całość budynku. Złote wykończenia, wielkie apartamenty, posiłki na miarę królów. Tak prezentuje się Dubaj od strony ekskluzywnej. A co ze zwykłymi zwiedzającymi?

Wycieczka ta kosztować będzie około 4000 złotych z samym przylotem oraz odlotem i miejscem w hotelu. Widzimy zatem, że wakacje są cenowo porównywalne z wczasami w Europie. To miasto przyciąga z powodu bardzo wielu względów. Zwiedzić możemy kolorowe fontanny, fascynujące twory architektury obecnej oraz historycznej, wielkie centrum handlowe. A jeśli chcemy poczuć dreszcz emocji, czas wyruszyć na pustynie, gdzie codzienność jest zupełnie inna niż europejska. Miasto to doskonale daje odpocząć.

 

Potrzebujesz gotówki na wyjazd ? "Strzał w dziesiątkę" to oferta pożyczki od 20000 do 50000 z okresem spłaty do 10 lat. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy skorzystaj z oferty pożyczki "Na szóstkę" i pożycz nawet 300000 na 30 lat! Atrakcyjne oprocentowanie, uproszczone procedury, bez biku i zbędnych dokumentów .

10 komentarz

  1. Nikt przecież nigdy nie powiedział o tym , że pożyczki mogą brać tylko osoby bogate , mniej bogaci także maja także do tego prawo skoro maja za co spłacić to czemu nie .

  2. Wcale taki wyjazd nie musi okazywać się być drogi , jak znajdziemy odpowiednie oferty to można taki wyjazd zorganizować całkiem po taniemu,

  3. A co to za różnica , czy biedni czy bogaci , jak ktoś potrafi dbać o swoje pieniądze to będzie go stać nataki wyjazd.

  4. Nie wiem jak wy , ale mnie tam bardzo podoba się fakt , jak ktoś sam potrafi zaoszczędzić odmówić sobie kilku rzeczy i udaje mu się do czegoś dojść .

  5. Owszem można oszczędzać , jednak jak ma się sporo wydatków , to ciężko jest tego dokonać . ; ( Ale co nie zmienia faktu , ze oszczędzanie jest dobre.

  6. Oj tak wiele osób cieszy się jak ma dużo pieniędzy , to pozwala im na większe możliwości , jednak ja jestem takiego zdanie , że warto wydawać , ale z głowa .

  7. Nie tylko osoby bogate stać na taki wyjazd, sami możemy skorzystać np. z pożyczki na wakacje i zafundować sobie taki wyjazd do Dubaju.

  8. No tak , a co z ofertami last minute , warto porozglądać się i w nich , czasami są bardzo tanie i dzięki nim możemy zwiedzić kawałek świata za grosze.

  9. nie jest łatwo wyjechać jak nasze zarobki są niskie , jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość , bo z czasem może i nam polepszyć się sytuacja.

  10. Zawsze tez możesz skorzystać z pożyczki , skoro zarobki nie są tak duże weź pożyczkę na dłuższy okres spłaty i ustal wysokość rat z konsultantem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>